Şirket Profili

Saray Bims toplu konut sitelerinde, otellerde ve birçok yapıda inşaat sektöründe kullanılan bir ürün haline gelmiştir.

Firmamız 1990 yılında Yeni Saray Yapı Elemanları Limitet Şirketi işletmesi adı altında kurulmuş olup doğal taş üretimi ve pazarlaması yapmaya başlamıştır. 2004 yılı itibariyle doğal taş üretimi yanı sıra inşaat sektöründe daha iyi hizmet verebilmek için, günümüzün teknolojik şartlarına uygun olarak tam otomasyonlu bilgisayar sistemi ile günlük 40.000 ile100.000 adet Bims Blok üretimi yapmaya başlamıştır.

İşletmemiz 2000m2 kapalı alan 20.000 m2 stok sahası olmak üzere 22.000 m2 alanı yılın 12 ayında sürekli üretim yapmaktadır. Ayrıca şirketimiz bünyesinde bulunan nakliye araçları ile müşterilerimize en hızlı şekilde ürünlerimiz sevk edilmektedir.

SARAY BİMS deneyimli kadrosu ve her aşamada bilgisayar destekli üretimi, imalat proje uygulamalarındaki çözümleriyle sizlere hizmet vermekten kıvanç duyar.

Kalite Politikamız

Duvar blokları, Bims Plaka ve Asmolen sektöründe, kalite lideri olmak ve müşteriler ilerimizin istek ve beklentilerini karşılıya bilmek için firmamız çalışanlarıyla ekip çalışması yaparak kalite yönetim sisteminin şartlarına uymak ve sürekli iyileştirmektir.

Misyonumuz

» Müşterilerimize, tedarikçimize çalışanımıza sektörümüz ile ilgili olarak dünya standartlarında, en iyi ve gelişmiş hizmetleri sunmak.

» Müşterilerimiz ve çalışanlarımızla sürdürülebilir büyüme sağlamak.

» Müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanarak en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak.

» Her geçen gün artan ve değişen müşteri beklentilerini karşılayabilmek için sürekli iyileştirme ve Ar-Ge çalışmaları yaparak ve teknolojik yenilikleri izleyerek, istenen kalite standartlarında üretim yapmak.

» En kaliteli üretim ve en kısa termin süresi ile daima müşterilerimizin yanı başında olmak.

» Farklı ve özel ürün üretim seçenekleri ile Avrupa ülkelerinin aranan talaşlı imalat tedarikçisi olmak.

Vizyonumuz

» Müşteri istekleri doğrultusunda, ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştirmek tam müşteri Memnuniyeti sağlamak.

» İş güvenliği ve doğanın korunmasında sektörümüzün lideri olmak.

» Firmamızı sürekli ve başarılı kılmak için, ilkeli, sorumlu ve motivasyonu yükseltecek bir

» Liderlik anlayışı ile çalışmalarımıza gelişimlerini desteklemek ve potansiyellerini en üst seviyede kullanmalarını sağlamak.

» Değişen ekonomik şartlar doğrultusunda ihtiyaçlara cevap verebilecek, esnek takım çalışmalarını desteklemek ve geliştirmek.

123K.

Sayılarla Saray Bims

KATEGORİ

FARKLI ŞEHİR

MUTLU MÜŞTERİ

M2

ÜRETİM ALANI
SARAY BİMS

Tanıtım Filmlerimiz

Kuruluşlarımızdan olan Saray Bims ve Anka Bims'in tanıtım filmlerini aşağıdan izleyebilirsiniz.